Media Responsive Thumbnail (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Media
es: Multimedia

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Linked to media item
es: Enlazado a elemento multimedia

en: Media item
es: Elemento multimedia
