Media Responsive Thumbnail (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Media
et: Meedia

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to media item
et: Viidatud meedia elemendile

en: Media item
et: Meedia element
