Media Responsive Thumbnail (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Media
ja: メディア

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to media item
ja: メディアアイテムへのリンク

en: Media item
ja: メディアアイテム
