Media Responsive Thumbnail (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Media
pt: Mídia

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Linked to media item
pt: Vinculado ao item de mídia

en: Media item
pt: Item de mídia
