Media Revisions UI (2.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Revisions
he: גרסאות

en: Media
he: מדיה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: User permissions
he: הרשאות משתמש

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
