Media Revisions UI (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Media
ne: मिडिया

en: Revision
ne: संशोधन
