Media Revisions UI (2.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Revision
ps: بياكتون

en: About
ps: په اړه

en: User permissions
ps: غړي اجازې
