Media Skyfish (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Media
gl: Medios

en: Images per page
gl: Imaxes por páxina

en: About
gl: Información
