Media Skyfish (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Media
hu: Média

en: Images per page
hu: Képek oldalanként

en: About
hu: Leírás
