Media Skyfish (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Media
pt: Mídia

en: Images per page
pt: Imagens por página

en: About
pt: Sobre
