Media Skyfish (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Media
fr: Média

en: Images per page
fr: Images par page

en: About
fr: À propos
