Media Skyfish (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Media
vi: Phương tiện

en: Images per page
vi: Số ảnh trên mỗi trang

en: About
vi: Giới thiệu
