Media Skyfish (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Cache time
nl: Cache-tijd

en: Images per page
nl: Afbeeldingen per pagina

en: About
nl: Over
