Media Skyfish (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Media
uk: Медіа

en: Images per page
uk: Зображень на сторінці

en: About
uk: Про модуль
