Media Stream (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: yes
eu: bai

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Add
eu: Gehitu

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: no
eu: ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: pixels
eu: pixel-ak
