Media Stream (1.0.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: yes
az: bəli

en: - None -
az: - heç nə -

en: Add
az: Əlavə et

en: hidden
az: gizli

en: no
az: yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: pixels
az: piksellər

en: visible
az: görünən

en: Autoplay: %autoplay
az: Avtomatik oynatma: %autoplay

en: Loop: %loop
az: Döngə: %loop

en: Muted: %muted
az: Səssiz: %muted

en: Display of multiple files
az: Çoxlu faylların göstərilməsi

en: Muted
az: Səssiz

en: Use multiple @tag tags, each with a single source.
az: Hər biri bir mənbəyə malik çoxlu @tag teqlərindən istifadə edin.

en: Use multiple sources within a single @tag tag.
az: Bir @tag etiketi daxilində birdən çox mənbədən istifadə edin.

en: Show playback controls
az: Oxutma nəzarətlərini göstərin

en: Playback controls: %controls
az: Oxutma nəzarətləri: %controls

en: Multiple file display: Multiple HTML tags
az: Çoxlu fayl ekranı: Çoxlu HTML teqləri

en: Multiple file display: One HTML tag with multiple sources
az: Çoxlu fayl ekranı: Çox mənbəli bir HTML etiketi

en: Add @type via URL
az: URL vasitəsilə @type əlavə edin
