Media Stream (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: yes
lv: jā

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Add
lv: Pievienot

en: hidden
lv: slēpts

en: no
lv: nē

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Loop
lv: Cilpa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: pixels
lv: pikseļi

en: Add @type via URL
lv: Pievienot @type izmantojot URL
