Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء

en: Responsive image style
ar: نمط الصور المتجاوبة
