Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin

en: Responsive image style
az: Uyğunlaşan şəkil tərzi

en: Responsive image style: @responsive_image_style
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
az: Uyğunlaşan şəkil üslubu seçin.

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin
