Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
