Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
