Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
