Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων
