Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Responsive image style: @responsive_image_style
et: Kohanduva pildi stiil: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
et: Vali kohanduva pildi stiil.

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile
