Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
