Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei mitään

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli

en: Responsive image style: @responsive_image_style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
fi: Valitse responsiivisen kuvan tyyli.
