Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
