Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
