Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar

en: Responsive image style
id: Gaya gambar yang responsif

en: Responsive image style: @responsive_image_style
id: Gaya gambar responsif: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
id: Pilih gaya gambar yang responsif.

en: Configure Responsive Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar Responsif
