Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: None
ja: なし

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: Responsive image style
ja: レスポンシブ画像スタイル

en: Responsive image style: @responsive_image_style
ja: レスポンシブ画像スタイル: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
ja: レスポンシブ画像スタイルを選択してください。

en: Configure Responsive Image Styles
ja: レスポンシブイメージスタイルの設定
