Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
