Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Nothing
ka: არაფერი
