Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
