Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Image loading
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Loading attribute: @attribute
lt: Įkėlimo atributas: @attribute
