Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
