Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Responsive image style: @responsive_image_style
nl: Responsive afbeeldingsstijl: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
nl: Selecteer een responsive afbeeldingsstijl.

en: Configure Responsive Image Styles
nl: Responsive Image-stijlen configureren

en: Image loading
nl: Afbeeldingen laden

en: Loading attribute: @attribute
nl: Loading-attribuut: @attribute

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images. See <a href="@url">Lazy loading</a>.
nl: Afbeeldingen lazy-laden met het attribuut (<em>loading="lazy"</em>). Dit verbetert prestaties door browsers toe te staan afbeeldingen lazily te laden. Zie voor meer informatie <a href="@url">Lazy loading</a>.

en: Lazy loading attribute
nl: Lazy loading-attribuut

en: Select the lazy loading attribute for images. <a href=":link">Learn more.</a>
nl: Selecteer het lazy loading-attribuut voor afbeeldingen. <a href=":link">Meer informatie.</a>
