Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: CSS Class
oc: Classa CSS

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
