Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Field types
pl: Typy pól

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu

en: Responsive image style: @responsive_image_style
pl: Styl responsywnego obrazu: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
pl: Wybierz styl responsywnego obrazu.

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów
