Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: None
pt: Nenhum

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Linked to content
pt: Ligado ao contéudo

en: Linked to file
pt: Ligado ao ficheiro

en: Nothing
pt: Nada
