Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: None
ro: Nimic

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv

en: Responsive image style: @responsive_image_style
ro: Stil de imagine adaptiv: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
ro: Selectați un stil de imagine adaptiv.

en: Configure Responsive Image Styles
ro: Configurați Stilurile de Imagine Adaptive
