Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Field types
sk: Typy polí

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
