Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
