Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
