Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Field types
cs: Typy polí

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
