Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: None
da: Ingen

en: CSS Class
da: CSS-klasse

en: Field types
da: Felttyper

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat

en: Responsive image style: @responsive_image_style
da: Responsivt billedformat: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
da: Vælg et responsivt billedformat.

en: Configure Responsive Image Styles
da: Konfiguration af responsive billedformater
