Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
