Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: None
hu: Nincs

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Responsive image style: @responsive_image_style
hu: Alkalmazkodó képstílus: @responsive_image_style

en: Select a responsive image style.
hu: Egy alkalmazkodó képstílus kiválasztása.

en: Configure Responsive Image Styles
hu: Alkalmazkodó képstílus beállítása
