Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
