Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Field types
is: Tegundir svæða
