Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
